Sirap group

Sirap Grup, taze gıda öncelikli sebze-meyve paketleme konusunda yüksek kalitede ürün üreten Avrupa‘nın önde gelen firmalarından biridir. Milan borsasına kayıtlı İtalmobiliare Holding bünyesinde yer almaktadır. 

Sirap 2015

    • Ciro: € 208 m
    • 1.150 Çalışanı
    • 10 Üretim fabrikası
    • 15 Ülkede, 15 şirketi

ile paketleme sektöründe tüm dünyaya hizmet vermektedir. Sirap grup sizin ihtihacınıza göre paketleme konusunda müşterilerine özel çözümler sunar.

Sirap Grup, tüm taze gıda sektörüne yönelik yenilikçi çözümler geliştirir: Tüm gıda uygulamalarına yönelik XPS (polistren köpük),  PET ve PP (Polipropilen) sağlam konteynerler. Taze gıda endüstrisi ve perakende sektörü için geniş yelpazede ticari ürünler sağlar.

Grup Yapısı

Sirap’ın Faaliyetleri: paketlemeden ötesi. Tüm müşterilerine en iyi desteği verebilmek için gerçek uzmanlardan oluşan bir ekiple, amaçlara ulaşabilmek için işbirliği ve iyi sonuçlar üretmek. Dizayn, üretim ve çok daha fazlası: Tüm Avrupa’da sürekli ve günlük müşteri yardımı

Paketlemeden Ötesi

ULUSLARARASI YAPI

Müşterilerine çifte katma değer yaratabilmek için Sirap üretim faaliyetlerini İtalya, Fransa, Polonya ve Macaristan’ın da içinde olduğu toplam 9 ülkede sürdürmektedir: Gerekli tüm üretim destek operasyonları Avrupa’da derhal sağlanır.  Ayrıca, coğrafi yakınlık ulaşım giderlerini azaltmaktadır.

12 ülkede bulunan satış ağı ve Avrupa’nın her önemli noktasında yer alan temsilcilikleri ile müşterilerine coğrafi yakınlık Sirap Grup için anahtar noktadır. Ana hedef her zaman müşteri hizmetleridir: Sürekli uygunluk ve her adımda coğrafi yakınlık

TR